Saliekamo telšu modeļu klāsts

LUXTENT piedāvā iegādāties karkasa un tentu teltis un karkasa konstrukcijas Rīgā. Mūsu katalogā ir atrodama plaša telšu rāmju un tentu modeļu izvēle dažādiem uzdevumiem. Mēs izgatavojam karkasa teltis no augsto tehnoloģiju un mūsdienīgiem materiāliem un piedāvājam saviem klientiem ne tikai funkcionālus, bet arī skaistus arhitektoniskus risinājumus.

Alumīnija telšu ražotājs Latvijā

LUXTENT telšu priekšrocības

Cinkota tērauda karkass

Nedegoša arhitektūras telts

Vairāk nekā 10 gadu pieredze

Nav starpbalstu

Izturīgs pret laikapstākļiem

Izturīgs arhitektūras telts audums

ArcoTenso

Funkcionāls saliekamais rāmis un nojumes konstrukcija no cinkota tērauda bez starpbalstiem, izgatavota pēc itāļu tehnoloģijām. Tā izmērs svārstās no 25 m2 līdz bezgalībai, jo ir iespējams savienot moduļus. Augstas kvalitātes arhitektūras markīzes audums iztur visus laikapstākļus, kas padara konstrukciju daudzfunkcionālu, piemērotu jebkuram pasākumam neatkarīgi no gadalaika.

EcoChalet

Uzticama dizaina karkasa konstrukcija eko mīļotājiem. Līmētā koka rāmis un speciālie metāla savienotāji iztur jebkādus laika apstākļus. Pēc klienta izvēles kupols var būt caurspīdīgs vai izgatavots no speciāla arhitektoniska auduma vajadzīgajā krāsā. Šis dizains ir elegants risinājums kafejnīcām, terasēm, lauku mājām un pasākumiem.

Membrane

Membrānas pārvietojamās nojumes konstrukcijas tiek veidotas individuāli tiem gadījumiem, kad nepieciešami nestandarta risinājumi. Tie ir izgatavoti bez starpbalstiem, ir nostiprināti ar enkuriem un ir ievērojami ar ekskluzīvu atvērtu kupola formu un var uzņemt 100 un vairāk cilvēku atkarībā no konstrukcijas modeļa un izmēra. Tie ir ideāli piemēroti atpūtas zonām vasaras karstumā un ballītēm jebkurā gadalaikā, sporta laukumos un ēdināšanas zonās.

EcoPergola

Funkcionāla un videi draudzīga rāmja struktūra ar minimālisma dizainu. Izgatavots pēc itāļu tehnoloģijām, to var glazēt vai pārklāt ar jebkura toņa arhitektūras audumu. To galvenokārt izmanto privātām ēkām kā nojumēm, terases jumtiem, māju piebūvēm, kā arī restorānu biznesā, lai izveidotu ekskluzīvas terases.

Populāras saliekamās konstrukcijas