LUXTENT – Koka karkasa markīze

Strukturālo izmēru opcijas

EcoChalet 36 m²

Moduļa parametri

Platums:
Garums:

6 m
6 m

Kapacitāte

Bankets:
Bufete:

20 pers.
30 pers.

EcoChalet 64 m²

Moduļa parametri

Platums:
Garums:

8 m
8 m

Kapacitāte

Bankets:
Bufete:

40 pers.
50 pers.

EcoChalet 100 m²

Moduļa parametri

Platums:
Garums:

10 m
10 m

Kapacitāte

Bankets:
Bufete:

70 pers.
85 pers.

Saņemiet komerciālu piedāvājumu
no uzņēmuma LUXTENT

Jebkuras iespējas konstrukciju savienošanai

Koka teltis var savienot savā starpā, veidojot jebkuras formas figūras. Tajā pašā laikā kvadrosfēras teltis var būt dažāda izmēra un var būt arī savienotas viena ar otru. Piekaramo konstrukciju kopējā platība var sasniegt vairākus simtus kvadrātmetru. Tajā pašā laikā nav vēlams sakārtot konstrukcijas kvadrāta formā, jo var veidoties mitruma uzkrāšanās vieta.

Plašs koka konstrukciju pielietojums

Restorānu bizness

Trīs moduļu savienošanas piemērs

Koka teltis ir lieliski piemērotas vasaras terases organizēšanai restorāniem un kafejnīcām. Izvēloties vietu, kur paēst un atpūsties, lielākā daļa cilvēku dos priekšroku atpūtai verandā. Izmantojot koka teltis, jums nebūs grūti izvēlēties uzstādīšanas vietu: der ēkas jumts, pludmale un pilsētas centrs. Koka teltis pieder pagaidu būvju kategorijai, kas nozīmē, ka konstrukcijas uzstādīšanai nav nepieciešams daudz saskaņojumu. Uzticamu aizsardzību no vēja, saules un lietus nodrošinās restorāns, kas izgatavots no līmēta lamināta, un koka karkass izskatīsies stilīgi un moderni. Koka telts ir materiālu dabiskums, kas harmoniski iekļausies jebkurā vidē.

Pasākumi un ballītes

Divu moduļu savienošanas piemērs

Šika vieta grandiozām ballītēm vai privātām ballītēm var būt koka telts. Koka telts kupols neatstās Jūsu viesus vienaldzīgus, viegls un elegants, tas iekaros sociālos tīklus un kļūs par vakara spilgtāko punktu. Koka konstrukcija organiski izskatīsies gan pilsētas attīstības centrālajos rajonos, gan privātajā sektorā. No kā ir telts? Koka rāmis, nojumes pārsegs no nedegoša auduma. Ērtību ziņā telts ne ar ko neatšķiras no ierastajām restorānu terasēm vai verandām. Pēc izvēles ar papildu moduļu palīdzību varat organizēt ģērbtuvi, garderobi, tualetes telpu. Koka teltis – pabeigta noma! Mēs rūpējamies par visām tehniskajām problēmām. Ja plānojat iegādāties telti, mēs detalizēti konsultēsimies un palīdzēsim izvēlēties modeli atbilstoši jūsu mērķiem.

Izstādes un prezentācijas

Trīs moduļu savienošanas piemērs

Prezentējot jaunus produktus un pakalpojumus, liela nozīme ir pasākuma norises vietai. Izturīgas un izskatīgas koka teltis ir ideāli piemērotas visa veida āra pasākumiem. Krāsainā koka teltī var atpūsties un pārsteigt izrādes apmeklētājus.

Ja meklējat interesantu un unikālu veidu, kā izstādīt savus produktus vai novadīt prezentāciju, koka teltis var būt ideāls risinājums jums. Tie ir izturīgi un piesaista uzmanību, un tos var pielāgot īpašām vajadzībām. Tāpēc, ja meklējat jaunu izstāžu vai prezentācijas telpu, noteikti apskatiet mūsu koka telšu izvēli.

Koka mājas un glampings

Piecu moduļu dokošanas piemērs

Ja meklējat jaunu kempinga struktūru, apsveriet iespēju izveidot kupolu. Kupola konstrukcijas sniedz daudz priekšrocību kemperiem, tostarp aizsardzību pret elementiem un lielāku privātumu. Koka kupoli ir īpaši izturīgi un, pienācīgi kopjot, var kalpot gadiem ilgi.

Koka teltis ir lieliski piemērotas tūrisma zonu organizēšanai. Kvadrosfēras telti var izmantot kā atsevišķu glamping vai biroja ēku. Liels izmēru klāsts ļauj izmantot koka konstrukciju gandrīz jebkurā virzienā.

Saņemiet komerciālu piedāvājumu
no uzņēmuma LUXTENT

EcoChalet dizaina galerija

Koka karkasa tentu modeļa galvenās priekšrocības

Wind and snow loadsVēja un sniega slodzes

EMERCOM testa ziņojumiEMERCOM testa ziņojumi

Bez starpbalstiemBez starpbalstiem

Itālijas tehnoloģijaItālijas tehnoloģija

Koka karkasa nojumes aprīkojums

Pilns rāmja komplekts

Līmēti laminēti kokmateriāli
Nerūsējošā tērauda piederumi
Cinkota tērauda savienotāji

Pārklājuma materiāls

Nedegoša arhitektūras markīze

Caurspīdīgs PVC audums

RAL krāsu izvēle

Pilns sienu komplekts

Cieta balta vai caurspīdīga siena
Paceļamā siena
Stikla sienas (durvis pēc izvēles)

Pārdodu Latvijā koka karkasa tentu

EcoChalet ir kupola formas modelis mūsdienīgā ekoloģiskā stilā. Rāmis, kas izgatavots no dabīga toņa līmēta koka, ārēji izskatās ļoti iespaidīgi, un iekšpusē tas veido mājīgu gaišu telpu bez starpbalstiem. Kupolu var iestiklot vai izgatavot no jebkuras krāsas un caurspīdīguma pakāpes speciāla markīzes auduma, konstrukcijas rāmi pēc pasūtītāja pieprasījuma var krāsot jebkurā krāsā. Iespējama fasādes vai atsevišķu zonu papildu zīmols.

Neskaitot izcilo izskatu, šim modelim ir labas ekspluatācijas īpašības – tas ir izturīgs un uzticams, viegli iztur vēja un sniega slodzi un ir lietojams visu gadu.

EcoChalet būs elegants risinājums terasēm, baseinu zonām, lauku klubiem, kafejnīcām un restorāniem, āra atpūtas zonām.

Citi modeļi